به گزارش خبرگزاری
المپیک لندن ، مسابقات المپیک لندن از ۶ مرداد (۲۷ جولای) آغاز میشود و تا ۲۲
مرداد ادامه خواهد داشت.
روز و زمان برگزاری مسابقات نمایندگان کشورمان به شرح زیر
است.(زمان به وقت محلی است)
روز اول : ۲۷ جولای (۶ مرداد)
تیروکمان – انفرادی مردان نادر منوچهری – ساعت ۹
تیرو کمان – انفرادی زنان ساره اسدی – ساعت ۱۳
روز دوم : ۲۸ جولای
تیراندازی – تفنگ ۱۰ متر زنان الهه احمدی – ساعت ۸:۱۵
تیراندازی – تفنگ ۱۰ متر زنان مه لقاء جام بزرگ – ساعت
۸:۱۵
تیراندازی – تپانچه ۱۰ متر مردان ابراهیم برخورداری – ساعت
۱۲
تنیس روی میز – نوشاد عالمیان – ساعت ۹:۴۵
تنیس روی میز – ندا شهسواری – ساعت ۹:۴۵
دوچرخه سواری – علیرضا حقی – ساعت ۱۰
دوچرخه سواری – مهدی سهرابی – ساعت ۱۰
دوچرخه سواری – امیر زرگری – ساعت ۱۰
روئینگ – ماده تکنفره مردان محسن شادی – ساعت ۱۲:۳۰
روئینگ – ماده
تکنفره بانوان سولماز عباسی، ساعت ۱۳:۳۰
روز سوم : ۲۹ جولای
شمشیر بازی – اسلحه سابر – انفرادی مردان مجتبی عابدینی – ساعت
۱۰:۳۰
بوکس ۶۹ کیلو – امین قاسمی پور
روز چهارم : ۳۰ جولای
بوکس – ۶۴- کیلو مهدی طلوتی – ساعت ۱۴:۴۵
بوکس۸۱ کیلو احسان روزبهانی – ساعت ۱۴:۴۵
روز پنجم : ۳۱ جولای
شنا – ۱۰۰ متر آزاد مردان محمد بیداریان – ساعت ۱۰
روز ششم : ۱ آگوست
دوچرخه سواری – تایم تریل علیرضا حقی – ساعت ۱۴:۱۵
دوچرخه سواری – تایم تریل مهدی سهرابی – ساعت ۱۴:۴۵
دوچرخه سواری – تایم تریل امیر زرگری – ساعت ۱۴:۴۵
بوکس ۹۱- کیلو علی مظاهری – ساعت ۱۴:۴۵
روز هفتم : ۲ آگوست
جودو – ۱۰۰ کیلو – جواد محجوب – ساعت ۹:۳۰
روز هشتم : ۳ آگوست
دوومیدانی- پرتاب وزنه – امین نیکفر – ساعت ۱۰
دوومیدانی – پرتاب چکش – کاوه موسوی – ساعت ۱۱:۲۰
وزنه برداری – ۸۵ کیلو – کیانوش رستمی – ساعت ۱۹
وزنه برداری – ۸۵ کیلو – سهراب مرادی -ساعت ۱۹
جودو – ۱۰۰+ کیلو – محمدرضا رودکی -ساعت ۹:۳۰
روز نهم : ۴ آگوست
دوومیدانی – ۴۰۰ متر مردان – سجاد هاشمی – ساعت
۱۰:۳۵
دوومیدانی – ۱۰۰ متر مردان – رضا قاسمی – ساعت ۱۰
وزنه برداری – ۹۴ کیلو – سعید محمدپور -ساعت ۱۹
وزنه برداری – ۱۰۵ کیلو – نواب نصیر شلال – ساعت ۱۹
دوومیدانی – پیاده روی ۲۰ کیلومتر – ابراهیم رحیمیان – ساعت
۱۷
روز دهم : ۵ آگوست
کشتی فرنگی – ۵۵ کیلو – حمید سوریان – ساعت ۱۳
روز یازدهم : ۶ آگوست
قایقرانی – کایاک یکنفره ۱۰۰ متر مردان – احمدرضا طالبیان –
۹:۳۰
دوومیدانی – پرتاب دیسک – احسان حدادی – ساعت ۱۰
دوومیدانی – پرتاب وزنه – لیلا رجبی – ساعت ۱۰:۴۵
دوومیدانی – ۸۰۰ متر مردان – سجاد مرادی – ساعت
۱۰:۴۵
کشتی فرنگی – ۶۰ کیلو مردان – امید نوروزی – ساعت
۱۳
کشتی فرنگی – ۸۴ کیلو مردان – حبیب اله اخلاقی – ساعت
۱۳
کشتی فرنگی – ۱۲۰ کیلو مردان – بشیر باباجان زاده – ساعت
۱۳
روز دوازدهم : ۷ آگوست
کشتی فرنگی – ۶۶ کیلو مردان – سعید عبدولی – ساعت
۱۳
کشتی فرنگی – ۹۶ کیلو مردان – قاسم رضایی – ساعت
۱۳
وزنه برداری – ۱۰۵+ کیلو – بهداد سلیمی – ساعت ۱۹
وزنه برداری – ۱۰۵+ کیلو – سجاد انوشیروانی – ساعت
۱۹
روز سیزدهم : ۸ آگوست
دوومیدانی – ۱۱۰ متر با مانع – روح اله عسگری – ساعت
۱۹:۱۵
روز چهاردهم : ۹ اگوست
تکواندو – محمد باقری معتمد – ساعت ۹:۱۵
تکواندو – یوسف کرمی – ساعت ۹:۱۵
روز پانزدهم : ۱۰ آگوست
تکواندو – بانوان ۶۷- کیلو – سوسن حاجی پور – ساعت ۹
کایاک یکنفره – ۲۰۰ متر بانوان – آرزو حکیمی – ساعت
۱۰:۱۲
کشتی آزاد – ۵۵ کیلو مردان – حسن رحیمی – ساعت ۱۳
کشتی آزاد – ۷۴ کیلو مردان – صادق گودرزی – ساعت ۱۳
روز شانزدهم :۱۱ آگوست
کشتی آزاد – ۶۰ کیلو مردان – مسعود اسماعیل پور – ساعت ۱۳
کشتی آزاد – ۸۴ کیلو مردان – احسان لشگری – ساعت ۱۳
کشتی آزاد – ۱۲۰ کیلو مردان – کمیل قاسمی – ساعت ۱۳
روز هفدهم : ۱۲ آگوست
کشتی آزاد – ۶۶ کیلو مردان – مهدی تقوی – ساعت ۰۸:۳۰
کشتی آزاد – ۹۶ کیلو مردان – رضا یزدانی – ساعت
۰۸:۳۰